Sistemiškas valdymas

    
    Mūsų siūlomas sprendimas - „kliento – serverio“ architektūra paremta sistema. Įmonės tinklo serveryje įdiegiama duomenų bazė, o skirtingose tinklo vietose (vartotojų kompiuteriuose) - klientinė taikomoji programa.
    Bendrai sistemos veikimą galima apibūdinti taip:

    1. Pradinių duomenų perdavimas sistemai
    Pradiniai duomenys gali būti suvesti klaviatūra, gaunami iš įrenginių ar importuoti iš kitų sistemų. Įvedami duomenys validuojami - sistema tikrina ar duomenys atitinka verslo logikos reikalaujamą formatą. Tik tuomet, jei duomenys įvesti tinkamai – sistema leis juos išsaugoti duomenų bazėje.
    2. Duomenų apdorojimas
    Manipuliavimo duomenimis įrankiai išrinks aktualius duomenis pagal nustatytus kriterijus, surūšiuos, sugrupuos ir atliks skaičiavimus. Duomenų apdorojimas bus paremtas Jūsų įmonės verslo logika.
    3. Rezultatas
    Aktualią informaciją gausite reikiamu metu ir patogia forma. Duomenų pateikimas vartotojui gali būti ne tik pasyvus (prie programos prisijungęs vartotojas peržiūri ataskaitas), bet ir siunčiant vartotojui elektroninį laišką ar SMS (pvz. tam tikram rodikliui viršijus leistiną reikšmę – atsakingas asmuo gauna SMS pranešimą su reikiama informacija).

    Vartotojų prieigos teisių sistema užtikrins, kad atitinkamus duomenis galės matyti ar redaguoti tik tas vartotojas, kuriam tai leidžia įmonės verslo logika.
    Tokią sistemą galima nuolat modifikuoti pagal kintančią verslo situaciją neprarandant įvestų duomenų (papildyti duomenų struktūrą, sukurti papildomas ataskaitas bei įvedimo/peržiūros formas ir pan.).
    Esant tokiam sprendimui galima jungtis prie sistemos iš nutolusios darbo vietos - reikia tik kompiuterio su interneto ryšiu. Tai gali būti įmonės sandėlis, darbuotojo namai ar pan.

    Dažna įmonė jau naudoja specializuotus sprendimus (apskaitos, klientų valdymo, užsakymų priėmimo ir pan.), bet jeigu jie apima ne visus įmonės procesus – yra vietos optimizavimui. Atlikus analizę galima rasti tinkamą optimizavimo sprendimą ir atlikti integraciją su esamomis sistemomis.

Į pradinį puslapį   Padrikas valdymas   Paviršutiniškas valdymas   Sistemiškas valdymas